دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 533
تعداد نوشته ها : 1
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب

قرعه کشی اینستاگرام با اکسل

قرعه کشی اینستاگرام با اکسل یکی از متداولترین روش های انجام قرعه کشی می باشد. در این روش برای انجام قرعه کشی و انتخاب برنده از خروجی فایل اکسل بهره گرفته می شود. در ادامه یک روش مناسب و سریع برای انجام قرعه کشی اینستاگرام از طریق اکسل معرفی می گردد.


 خروجی اکسل از کامنت های مسابقه اینستاگرام

برای دریافت خروجی اکسل از کامنت های مسابقه اینستاگرامی کافی است که وارد سایت قرعه کشی اینستاگرام اوجاسافت تا در کمترین زمان (حداکثر یک ساعت) خروجی اکسل از کامنت های مسابقه شما آماده و ارسال گردد. در فایل اکسل، اطلاعاتی از قبیل نام کاربری شخص کامنت گذار، متن کامنت و تاریخ کامنت و پاسخی بودن (reply) کامنت مشخص می گردد.


 خروجی اکسل از تعداد کامنت های هر شخص (برنامه شمارش کامنت)

در این نوع خروجی، در فایل اکسل تعداد کامنت هر شخص شمارش می شود. تعداد کامنت ها به ترتیب از بیشترین به کمترین، مرتب سازی شده می باشد. این نوع خروجی برای مسابقاتی کاربرد دارد که شرط برنده شدن در مسابقه گذاشتن بیشترین کامنت زیر پست مسابقه است. شما حتی می توانید این شرط را با بقیه قوانین مسابقه ترکیب کنید. مثلا کسانی که پست مسابقه را لایک کردند و 10 تا کامنت هم گذاشتند و فالو هم کردند.


خروجی اکسل از تعداد تگ یا منشن اینستاگرام (نرم افزار منشن اینستاگرام)

قانون بیشترین منشن یا تگ در مسابقات اینستاگرامی یکی از قوانین متدوالی است که در برگزاری مسابقه اینستاگرامی از آن استفاده می شود. در این نوع مسابقه، برنده کسی است که تعداد افراد بیشتری را زیر پست مسابقه اینستاگرام تگ کرده باشد. ما در این نوع خروجی، فایل اکسلی در اختیارتان قرار می دهیم که تعداد تگ یا منشن هر شخص به ترتیب از بیشترین به کمترین مشخص شده است. از طریق این روش در کمترین زمان ممکن می توانید برنده مسابقه خود را اعلام نمائید.


 خروجی اکسل از لایک مسابقه اینستاگرامی

در برخی از مسابقات لازم است که قرعه کشی از بین لایک های پست مسابقه باشد. با مراجعه به سایت قرعه کشی اینستاگرام اوجاسافت به راحتی و در کمترین زمان می توانید فایل اکسل لایک های مسابقه را دریافت کنید.


 خروجی اکسل افرادی که چند پست را لایک کردند یا کامنت گذاشتند

در این نوع مسابقه که معمولا چند پست به عنوان پست مسابقه معرفی می گردد، شرط برنده شدن در مسابقه لایک کردن پست های مسابقه و یا کامنت گذاشتن زیر پست های مسابقه می باشد. برای استخراج افرادی که چند پست آخر را لایک کردند یا چند پست را کامنت گذاشتند می توانید از طریق لینک زیر این کار را انجام دهید.


ورود به سایت قرعه کشی اینستاگرام اوجاسافت


دسته ها :
X